Dumlupınar Üniversitesi - Maliye
İŞ DÜNYASINDA FARK EDİLMEK İÇİN UÇMANIZA GEREK YOK…6 EĞİTİM 12 SERTİFİKA N1643611Dumlupınar Üniversitesi - Maliye Sitemize Hoşgeldiniz.
Sitemize Kayıt Olup Forumlara Katılabilirsiniz...

Join the forum, it's quick and easy

İŞ DÜNYASINDA FARK EDİLMEK İÇİN UÇMANIZA GEREK YOK…6 EĞİTİM 12 SERTİFİKA N1643611Dumlupınar Üniversitesi - Maliye Sitemize Hoşgeldiniz.
Sitemize Kayıt Olup Forumlara Katılabilirsiniz...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dumlupınar Üniversitesi - Maliye Bölümü

Dumlupınar Üniversitesi Maliye Bölümü Öğrencileri Sitesi
www.dpumaliye.tk

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İŞ DÜNYASINDA FARK EDİLMEK İÇİN UÇMANIZA GEREK YOK…6 EĞİTİM 12 SERTİFİKA

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Burak

Burak
Admin
Admin

FACEBOOK ETKİNLİK ADRESİ : https://www.facebook.com/events/275290105886035/
Kütahya Öğretmenevi (Semaver karşısı)
Kariyerinize doğru bir adımla başlayanlardan olmak ister misiniz?
+ ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Temel Dökümantasyon
+ ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi iç Tetkikçilik
+ OHSAS 18001:2007 İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı Temel Dökümantasyon
+ İletişim Teknikleri Eğitimi
+ Evet Hayır Diyebilmek
+Takım Çalışması ve Liderlik
Bu eğitimleri alarak kariyerinizde neleri değiştirebilirsiniz?

Tüm Dünyada olduğu gibi Türkiye'de de kalite standartları genişledi. Artık özel sektör
ve kamu kuruluşları bu konuda oldukça dikkatli. Alacağınız bu sertifikalarla beraber kuruluşlarda
kalite departmanlarında çalışabileceğiniz gibi kendi istediğiniz departmanda da görev yaparken
rakiplerinizden önce ve önde olacaksınız. Bu eğitimlerin yanı sıra sizi iyi bir yönetici veya yönetici
adayı yapmak adına "Takım Çalışması, Liderlik" eğitimi kariyerinize bakış açınızı değiştirecektir.

Neden Duru Eğitim ve Danışmanlık?
Duru Eğitim ve Danışmanlık, Coca-Cola ve Mercedes gibi bir çok büyük firmanın danışmanlığı yapan hocamızla alacağınız eğitimde de yenilikçi, kaliteli eğitim politikasını benimseyecek.
Ayrıca, eğitim başlangıcında ve eğitim sonunda uzman kadrosuyla her zaman sorularınıza
cevap veriyor olacak. Kalite standartları yenilendiğinde ya da sertifikanızı kaybetme durumunuzda
TC Kimlik No ile başvuru yaptığınız taktirde ücretsiz eğitim vererek sertifikanızı yenileniyor olacak.

NOT: KONTENJANIMIZ SINIRLIDIR...

Türkçe-İngilizce olarak hazırlanmış 6 sertifika olarak hazırlanacak
ve Uluslararası geçerliliği olacak eğitime katılmak mı istiyorsunuz?

Kayıt ve ayrıntılı bilgi için telefon ya da mail yoluyla irtibata geçebilirsiniz.
Burak Gözübüyük 05422128968
Volkan Demirel 05432506067
dpukariyer@hotmail.com

Ön Kayıt: http://www.jotform.me/form/20863304689460

Tarih:5-6 Mayıs 9.30-18.30

---------------------EĞİTİM İÇERİĞİ-------------------------------

ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

Etkin bir kalite yönetim sistemini tanımlayan bir standarttır. Kuruluş bu standardın şartlarını sağladığında ISO 9001 belgesini alabilir. Belge kuruluşun ürün ve hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir standarda uygun olarak üretildiğini gösterir. Standart merkezi İsviçre’nin Cenevre kentinde yer alan ve 90’dan fazla ülkenin üye olduğu Uluslararası standardizasyon Örgütü (International Organization of Standardization–IOS) tarafından geliştirilmiştir.

Farklı ülkelerde veya bölgelerde benzer teknolojiler için geliştirilen farklı standartlar zaman zaman "ticaret için teknik engel" olarak kullanılmaktadır. İşte ISO' nun günümüzdeki en önemli işlevi ISO 9000 kalite yönetim standartları ve diğer ürün standartları gibi uluslararası kabul görmüş standartlar hazırlayarak ticaretin önündeki bu tip teknik engelleri ortadan kaldırmaktır.

YARARLARI

Çalışanların kalite bilincinde artış sağlanması,
İşletmenin piyasa itibarında artış sağlanması (prestij),
Pazarlama faaliyetlerinde rakiplerden farlılık sağlanması,
İşletmenin uluslararası geçerliliğe sahip bir kalite belgesi edinmesinin getirdiği ticari avantajlardan yararlanabilme (ihracat için kalitenin belge ile ispatlanabilmesi),
Müşteri memnuniyetinde ve müşteri sadakatinde artış sağlanması,
Hata oranlarında, firelerde, yeniden işlemelerde azalma sağlanması,
Girdi, üretim ve son kontrollerin etkin olarak yapılmasının sağlanması,
Tedarikçilerin seçiminde, değerlendirilmesinde ve takibinde kolaylık sağlanması,
İşletme içi yetki ve sorumlulukların tespitinde ve dağıtılmasında kolaylık sağlanması,
İşletme faaliyetlerinin standartlaştırılmasını sağlayacak dökümantasyonun (altyapının) oluşturulması,
Geçmişe yönelik kayıtların düzenli bir şekilde tutulmasını sağlayacak altyapının oluşturulması,
Veriler ve istatistiksel ölçümler doğrultusunda durum analizlerinin yapılabilmesi ve geleceğe yönelik kararlarda bu analiz sonuçlarının kullanılabilmesi,
Kurumsallaşma yolunda önemli bir adım atılmış olması.

NEDEN OHSAS 18001

1. Ana üreticilerin, ihalelerde ve tedarikçi değerlendirmelerinde rakiplerine göre avantaj sağlaması öne geçmesi,

2. Kârlılığı arttırmak,

3. ISG çalışmalarını diğer faaliyetlere entegre ederek kaynakların korunmasını sağlamak,

4. Yönetimin taahhüdünün sağlandığını göstermek,

5. Motivasyon ve katılımı arttırmak,

6. Ulusal yasa ve dünya Standardlarına uyum süresini ve maliyetini azaltmak,

7. Paydaşların istek ve beklentilerini karşılayarak rekabeti arttırmak,

8. Kuruluşlar tarafindan sürdürülmekte olan ISG faaliyetlerinin sistematik olarak yayılımını sağlamak için bu sistem uygulanmalıdır.

TAKIM ÇALIŞMASI VE LİDERLİK EĞİTİMİ AMACI
Takım Çalışması ve Liderlik Eğitimi amacı herkesin alacağı roller ve görevler kişiliğine uygun olarak belirleniyor, herkes birbiriyle nasıl iletişim kuracağı konusunda özel teknikler öğreniyor, takımda herkesin birbirini nasıl tamamlayacağı öğreniliyor. İş hayatında takım çalışması esastır. Takım halinde çalışmak, insanların birbirlerini dinlemelerini, bilgilerini paylaşmalarını, yapıcı geribildirim almak ve vermek suretiyle olumlu değişiklikler yapmalarını ve karşılıklı güven oluşturmalarını sağlar. Eğitim sonunda katılımcılar takım çalışması ve liderlik ile ilgili gerekli bilgilere sahip olacaklardır.

İLETİŞİM TEKNİKLERİ

İletişim teknikleri eğitiminin amacı katılımcılara program etkin iletişim için gerekli olan kendini ifade etme, dinleme ve empati kurma gibi becerilerin kazandırılmasını, kişisel farkındalığın artması, mesajların etkin iletilmesi , iletişim kopukluklarının azaltılması ,çalışanların aynı dili konuşması , iç müşteri memnuniyetinin artırılmasını amaçlamaktadır.Eğitim sonunca katılımcılar İLETİŞİM TEKNİKLERİ konulu gerekli bilgileri edineceklerdir.

EVET HAYIR DİYEBİLMEK
Kişilerin iş ve özel yaşantılarında kendilerini doğru yönlendirmeleri ve hedeflerine kolaylıkla ulaşabilmeleri açısından kişisel gelişim eğitimleri içinde mutlaka alınması gereken bir eğitimdir.Kendini tanıma ve kariyer yolun da doğru hedefler belirleyebilmeniz için oldukça yararlı olacağını düşündüğümüz bir çalışmadır.

Arkadaşlar eğitimi verecek hocalarımız hakkında sorular alıyoruz burada eğitim hocamızın bir tanesinin kısa öz geçmişi:

Fulya Aylin ALTAY

İstanbul Doğumlu olan Aylin Altay Uludağ Üniversitesi Ekonometri bölümünü bitirmiş daha sonra Endüstri Mühendisliği bölümü üzerine eğitimini tamamlamıştır. IRCA onaylı baş denetçidir. Daha çok kişisel gelişim üzerine eğitmen eğitimi almış olup Duru Eğitim ve Danışmanlık bünyesinde Kişisel Gelişim Eğitmeni ve baş denetçi olarak görev yapmaktadır.
İŞ DÜNYASINDA FARK EDİLMEK İÇİN UÇMANIZA GEREK YOK…6 EĞİTİM 12 SERTİFİKA Onsayfacopy3

https://dpumaliye.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]