Dumlupınar Üniversitesi - Maliye
Dumlupınar Üniversitesi - Maliye Sitemize Hoşgeldiniz.
Sitemize Kayıt Olup Forumlara Katılabilirsiniz...


Dumlupınar Üniversitesi - Maliye

Dumlupınar Üniversitesi - Maliye Bölümü

Dumlupınar Üniversitesi Maliye Bölümü Öğrencileri Sitesi
www.dpumaliye.tk

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Dumlupınar Üniversitesi - Maliye » Kütahya » Kütahya » BAHAR ŞENLİKLERİ

BAHAR ŞENLİKLERİ

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 BAHAR ŞENLİKLERİ Bir Salı Nis. 13, 2010 6:33 pm

Tuncer


Bilgili Maliyeci
Bilgili Maliyeci
KÜTAHYA ŞENLENİYOR
DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ BAHAR ŞENLİKLERİ BU SENE ÇOK COŞKULU GEÇECEK
Bu sene 10. yapılacak olan şenliklere birbirinden güzel isimler katılıyor.
Haluk Levent ve Aylin Aslım'ın konser vereceği şenliklere başta Hüseyin Karadayı olmak üzere Türkiye'nin en ünlü dj leri de katılıyor.
12-16 Mayıs tarihleri arasında merkez kampüste yapılacak şenliklerin son iki günü 50 üniversitenin Dağcılık Kulüplerinin de katılımı ile Tırmanma şenlikleri şeklinde gerçekleşecek.
Bu yıl ilk defa bir özel organizasyon firması aracılığıyla gerçekleştirilecek şenlikte çok renkli eğlenceler de var. Paintball, banki jamping, carting, lunapark, şişme oyunlar, canlı langırt, su futbolu, trambolin gibi eğlence alanları oluşturuluyor.
Türkiye'nin en büyük yapay tırmanma duvarının önünde gerçekleştirilecek konserleri havai fişekler ve dev şenlik ateşleri süsleyecek.
Konu ile ilgili bilgi veren Zıplatan Projeler Merkezi ajans başkanı Cemal Akkuş, organizasyonun Kütahya için de Üniversite için de dönüm noktası olacağını ve bundan sonra çok daha güzel organizasyonlar gerçekleşeceğini ifade etti. Amaçlarının yoğun bir dönem geçiren öğrencileri finallerden önce doyasıya eğlendirmek olduğunu ifade eden Akkuş, aynı zamanda Kütahya halkı ile üniversiteyi bir araya getirmeyi hedeflediklerini de ifade etti. Halka aç›k olacak şenliklere ilçelerdeki Meslek Yüksek Okulları da katılacak ve özel gösteriler yapacak. Defile. dans gösterileri, folklor, tiyatro, amatör müzik grupları gün boyunca sahne alacak. Öğrenci kulüplerinin aktif katılımıyla gerçekleşecek şenlikte bir de ilk gerçekleştiriliyor.

Türkiye'nin En Büyük Şenlik Tablosu

2 X 15 m büyüklüğünde dev bir tuval oluşturuluyor. Böylece Türkiye'nin en büyük şenlik tablosu yapılacak. Açılışta rektör beyin ilk fırça darbesiyle başlayacak tablo, anaokulu, ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerinin fırça darbeleriyle şekillenecek. Organizasyona katılan sanatçılarında boyayacağı tablo son gün Resim Kulübü öğrencilerinin son düzeltmeleriyle şekillenecek. Böylece Kütahya'nın birlik tablosu da ortaya çıkmış olacak.
Ayrıca kampüs içine yeme-içme ve tanıtım standları kurulacak. Tam bir şenlik havasında geçecek organizasyonda, ziyaretçiler her türlü lezzeti tadabilecek.

Sadece Eğlence Değil

Şenlikler sadece eğlenceden ibaret olmayacak. Meydan da Kitapçılar sokağı oluşturulacak. Hem ziyaretçiler kitap alabilecek ham de yayın evlerinin getireceği yazarlara kitaplarını imzalatabilecek. Yazarlarla söyleşilerse ayrı bir renk katacak etkinliğe.

Pascal Nouma da geliyor

Şenlikler sırasında birbirinden renkli simalar da Kütahya ya geliyor. Okan Karacak sahne şovunu gerçekleştirirken, ünlü futbolcu Pascal Nouma da öğrencilerin arasında yer alacak, söyleşi gerçekleştirecek. Renkli kişiliği ile tanınan Nouma nın öğrencilerle su futbolu oynayacağı sanılıyor.

Ç(alıntıdır) Smile

http://dpumaliye.tk/ Cool

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz