Dumlupınar Üniversitesi - Maliye
Tanışma Merasimi YENİ - Sayfa 2 N1643611Dumlupınar Üniversitesi - Maliye Sitemize Hoşgeldiniz.
Sitemize Kayıt Olup Forumlara Katılabilirsiniz...

Join the forum, it's quick and easy

Tanışma Merasimi YENİ - Sayfa 2 N1643611Dumlupınar Üniversitesi - Maliye Sitemize Hoşgeldiniz.
Sitemize Kayıt Olup Forumlara Katılabilirsiniz...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dumlupınar Üniversitesi - Maliye Bölümü

Dumlupınar Üniversitesi Maliye Bölümü Öğrencileri Sitesi
www.dpumaliye.tk

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Tanışma Merasimi YENİ

+8
fatih
Tuncer
seeeraaap
otherhalf
mcsat0
handem
serokwezir
Burak
12 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

26Tanışma Merasimi YENİ - Sayfa 2 Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Perş. Ağus. 26, 2010 7:52 pm

seeeraaap

seeeraaap
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

1 yılda iki tane 4 kredilik dersimiz var ve 2 dersimizide sanırım mecit hoca gircekk:D:D

27Tanışma Merasimi YENİ - Sayfa 2 Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Perş. Ağus. 26, 2010 8:38 pm

ilknur

ilknur
Gezgin Maliyeci
Gezgin Maliyeci

buna şaka de yoksa kalpten gıderım..ya ben bu adamdan kurtulamıcakmıymmmmm

28Tanışma Merasimi YENİ - Sayfa 2 Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Perş. Ağus. 26, 2010 10:11 pm

Burak

Burak
Admin
Admin

seeeraaap demiş ki:1 yılda iki tane 4 kredilik dersimiz var ve 2 dersimizide sanırım mecit hoca gircekk:D:D

ilknur demiş ki:buna şaka de yoksa kalpten gıderım..ya ben bu adamdan kurtulamıcakmıymmmmm

Rolling Eyes yaz okulunda bile kurtulamadım mecit hocadan bu söylenirmi bize serappp Sad Sad

https://dpumaliye.yetkin-forum.com

29Tanışma Merasimi YENİ - Sayfa 2 Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Cuma Ağus. 27, 2010 12:09 am

handem

handem
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

beğencen tabi Smile burda ben konuşuyorum

30Tanışma Merasimi YENİ - Sayfa 2 Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Cuma Ağus. 27, 2010 12:12 am

handem

handem
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

hiç bişe tuncer hem de hiç bişe Smile değişiklikler oldu yani off ya mecit amca ne zman ölcek Smile

31Tanışma Merasimi YENİ - Sayfa 2 Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Cuma Ağus. 27, 2010 12:35 am

Tuncer

Bilgili Maliyeci
Bilgili Maliyeci

Burak demiş ki:
seeeraaap demiş ki:1 yılda iki tane 4 kredilik dersimiz var ve 2 dersimizide sanırım mecit hoca gircekk:D:D

ilknur demiş ki:buna şaka de yoksa kalpten gıderım..ya ben bu adamdan kurtulamıcakmıymmmmm

Rolling Eyes yaz okulunda bile kurtulamadım mecit hocadan bu söylenirmi bize serappp Sad Sad

serap haklı yaz okulunda geçtik mecit hocanın derslerini ancak... No az da deil 4 kredi maşallah... Wink umarım iyi bi yıl olur... Rolling Eyes

32Tanışma Merasimi YENİ - Sayfa 2 Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Çarş. Eyl. 01, 2010 10:11 pm

turgay81

turgay81
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

kısaca ben turgay maliye 2

33Tanışma Merasimi YENİ - Sayfa 2 Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Cuma Eyl. 03, 2010 10:37 pm

Burak

Burak
Admin
Admin

turgay81 demiş ki:kısaca ben turgay maliye 2

kısaca hoşgeldin turgay Smile

34Tanışma Merasimi YENİ - Sayfa 2 Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ C.tesi Eyl. 04, 2010 7:39 pm

turgay81

turgay81
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

eyvallah

35Tanışma Merasimi YENİ - Sayfa 2 Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Perş. Ekim 28, 2010 11:25 pm

hıghsound

hıghsound
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

maliye 3.ömer ben:)

36Tanışma Merasimi YENİ - Sayfa 2 Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Cuma Ekim 29, 2010 2:38 pm

Burak

Burak
Admin
Admin

hıghsound demiş ki: maliye 3.ömer ben:)

hoşgeldin ömer Wink

37Tanışma Merasimi YENİ - Sayfa 2 Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Ptsi Kas. 01, 2010 10:07 am

Tuncer

Bilgili Maliyeci
Bilgili Maliyeci

hıghsound demiş ki: maliye 3.ömer ben:)

HoşgeLdin Ömer ... Cool

38Tanışma Merasimi YENİ - Sayfa 2 Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Paz Kas. 07, 2010 12:12 am

Shitlembick

Shitlembick
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

Daha Çömezim Adım Ardahan 2. öğretim okumaya çalışcam =))

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2