Dumlupınar Üniversitesi - Maliye
2010 Girişli Maliyeciler Buraya... - Sayfa 2 N1643611Dumlupınar Üniversitesi - Maliye Sitemize Hoşgeldiniz.
Sitemize Kayıt Olup Forumlara Katılabilirsiniz...

Join the forum, it's quick and easy

2010 Girişli Maliyeciler Buraya... - Sayfa 2 N1643611Dumlupınar Üniversitesi - Maliye Sitemize Hoşgeldiniz.
Sitemize Kayıt Olup Forumlara Katılabilirsiniz...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dumlupınar Üniversitesi - Maliye Bölümü

Dumlupınar Üniversitesi Maliye Bölümü Öğrencileri Sitesi
www.dpumaliye.tk

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

2010 Girişli Maliyeciler Buraya...

+12
dumann
harun_akgün
otherhalf
mcsat0
Tuncer
handem
mervee avcu
hakkı48
Kevser İŞÇİ
onur91
tazmaniaaa
Burak
16 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

262010 Girişli Maliyeciler Buraya... - Sayfa 2 Empty Geri: 2010 Girişli Maliyeciler Buraya... Cuma Ağus. 27, 2010 12:42 am

egedeskibirumevi

egedeskibirumevi
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

çok teşekkür ederim yaaa maliye hayal ettiğim bi bölüm değildi sonuçta o yüzden çok sıkıntılıydım ama teşekkür ederim o işkenceyi bi daha çekmek istemiyorum zaten Smile

272010 Girişli Maliyeciler Buraya... - Sayfa 2 Empty Geri: 2010 Girişli Maliyeciler Buraya... Cuma Ağus. 27, 2010 12:49 am

Tuncer

Bilgili Maliyeci
Bilgili Maliyeci

egedeskibirumevi demiş ki:çok teşekkür ederim yaaa maliye hayal ettiğim bi bölüm değildi sonuçta o yüzden çok sıkıntılıydım ama teşekkür ederim o işkenceyi bi daha çekmek istemiyorum zaten Smile

ne demek önemli deil... Smile umarım istedğiniz gibi olur herşey tabi elbette bu kendi ellerimizde... Cool

282010 Girişli Maliyeciler Buraya... - Sayfa 2 Empty Geri: 2010 Girişli Maliyeciler Buraya... Cuma Ağus. 27, 2010 3:28 pm

by_genç

by_genç
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

sln bende bu sene yerlerştim...harc ücretleri ne zaman belli olur bir de geçme notu kaç old. öğrenebilirmiyim??

292010 Girişli Maliyeciler Buraya... - Sayfa 2 Empty Geri: 2010 Girişli Maliyeciler Buraya... Salı Ağus. 31, 2010 10:20 pm

tuğçe

tuğçe
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

meraba bnde bu sene yerleştm 1. öğretim harç paraları hakkında bilginiz var mıı üniv. internet sitesinde detaylı bilgi vermiolar yada hiç bilgi vermiolar bizi bilgilendirirsnz sevinirm Wink

302010 Girişli Maliyeciler Buraya... - Sayfa 2 Empty Geri: 2010 Girişli Maliyeciler Buraya... Salı Ağus. 31, 2010 11:09 pm

Tuncer

Bilgili Maliyeci
Bilgili Maliyeci

tuğçe demiş ki:meraba bnde bu sene yerleştm 1. öğretim harç paraları hakkında bilginiz var mıı üniv. internet sitesinde detaylı bilgi vermiolar yada hiç bilgi vermiolar bizi bilgilendirirsnz sevinirm Wink

öncelikle üniversiteye bölüme ve sitemize hoşgeldiniz... ana sayfa genel bölümünde paylaşımı yaptık ama bi kezde burdan yapalım madem... Smile http://portal.dpu.edu.tr/FeeQuery.aspx burdan öğrenci numaranız veya t.c. kimlik numaranızla öğrenebilrsiniz.... Cool

312010 Girişli Maliyeciler Buraya... - Sayfa 2 Empty Geri: 2010 Girişli Maliyeciler Buraya... Çarş. Eyl. 01, 2010 11:27 am

dumann

Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

bu kayıt için yatırılan harç parasını hangi bankaya yatıralacak acil cevab

322010 Girişli Maliyeciler Buraya... - Sayfa 2 Empty Geri: 2010 Girişli Maliyeciler Buraya... Çarş. Eyl. 01, 2010 11:42 am

dumann

Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

kimse yokmu bana bir cevap verebilecek

332010 Girişli Maliyeciler Buraya... - Sayfa 2 Empty Geri: 2010 Girişli Maliyeciler Buraya... Çarş. Eyl. 01, 2010 12:48 pm

tuğçe

tuğçe
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

site açılmıo yhaa birisi harç paralarıyla ilgili açıklama yapsın..Sad

342010 Girişli Maliyeciler Buraya... - Sayfa 2 Empty Geri: 2010 Girişli Maliyeciler Buraya... Çarş. Eyl. 01, 2010 1:02 pm

Burak

Burak
Admin
Admin

dumann demiş ki:bu kayıt için yatırılan harç parasını hangi bankaya yatıralacak acil cevab

ziraat bankasına yatırılacak.

https://dpumaliye.yetkin-forum.com

352010 Girişli Maliyeciler Buraya... - Sayfa 2 Empty Geri: 2010 Girişli Maliyeciler Buraya... Cuma Ocak 14, 2011 8:52 pm

fatih_dal

fatih_dal
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

merhaba bende bu sene yerleştim eve çıkmak istiyorum ama kiralar burda kaç para? okulda neden 2. öğretimlere yemek yok? maliye bölümündekiler neden hiç eğlenmesini bilmiyorlar bir aktivite yok? bir de kütahya halkı öğrencileri sever mi ya da severse ne gibi görür öğrencileri ve ne gibi severler? kahkaha atmaya acil ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2