Dumlupınar Üniversitesi - Maliye
Tanışma Merasimi YENİ N1643611Dumlupınar Üniversitesi - Maliye Sitemize Hoşgeldiniz.
Sitemize Kayıt Olup Forumlara Katılabilirsiniz...

Join the forum, it's quick and easy

Tanışma Merasimi YENİ N1643611Dumlupınar Üniversitesi - Maliye Sitemize Hoşgeldiniz.
Sitemize Kayıt Olup Forumlara Katılabilirsiniz...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dumlupınar Üniversitesi - Maliye Bölümü

Dumlupınar Üniversitesi Maliye Bölümü Öğrencileri Sitesi
www.dpumaliye.tk

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Tanışma Merasimi YENİ

+8
fatih
Tuncer
seeeraaap
otherhalf
mcsat0
handem
serokwezir
Burak
12 posters

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

1Tanışma Merasimi YENİ Empty Tanışma Merasimi YENİ Cuma Ağus. 13, 2010 1:49 pm

Burak

Burak
Admin
Admin

ARKADAŞLAR DAHA ÖNCEKİ TANIŞMA ALANINDAKİ MESAJLAR ELİMİZDE OLMADAN SİLİNDİ ARTIK BURADAN DEVAM EDECEZ.HAYDİ BAKALIM Smile
Ben Yozgattan Burak maliye 2 Smile

https://dpumaliye.yetkin-forum.com

2Tanışma Merasimi YENİ Empty ............. Ptsi Ağus. 16, 2010 12:21 pm

serokwezir

serokwezir
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

HEPİNİZE HAYIRLI GÜNLER!
İSTANBULDAN A.SAMET! DİLEĞİM 4 YIL BOYUNCA ÇOK GÜZEL DOSTLUKLAR EDİNEREK OKULU BAŞARILI BİR ŞEKİLDE BİTİRMEK! 4 YIL BOYUNCA BERABER OLACAĞIM ARKADAŞLARIMA SELAMLAR SEVGİLER!... SİTEMİZDE HAYIRLI OLSUN!...

3Tanışma Merasimi YENİ Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Ptsi Ağus. 16, 2010 10:08 pm

handem

handem
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

nasıl elinizde olmadan silindi işinizi ciddiye alarak yapsanız silinmezdi

4Tanışma Merasimi YENİ Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Ptsi Ağus. 16, 2010 10:35 pm

Burak

Burak
Admin
Admin

handem demiş ki:nasıl elinizde olmadan silindi işinizi ciddiye alarak yapsanız silinmezdi

vayt patron konuştu Smile napalım yahu silinmiş ilk 2 mesaj geri getirme imkanım vardı ama geç farkettim.özür dileriz birdaha olmayacak Smile

5Tanışma Merasimi YENİ Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Ptsi Ağus. 16, 2010 11:34 pm

handem

handem
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

adam ol lann Smile)) ii yap işini (2 mesajcık mı sildin lann adam bütün forumdaki konuşmaları siler Smile )

6Tanışma Merasimi YENİ Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Salı Ağus. 17, 2010 3:35 pm

mcsat0

mcsat0
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

S.a Ben ist Uğur Tüm maliyeci Arkadaşlarıma Slm lar Nasıl Zor oluomu İ.Ö Buraq kardeşim ??

7Tanışma Merasimi YENİ Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Çarş. Ağus. 18, 2010 11:33 am

otherhalf

otherhalf
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

sa arkadaslar ben huseyın konyadan malıye i.ö inş ıyıdır hakkımızda hayırlısı neyse o olsun artık yenı ark. yenı ortam Smile

8Tanışma Merasimi YENİ Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Perş. Ağus. 19, 2010 12:59 am

handem

handem
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

i.ö olarak ilk zmanlarda derslerde uyuklayabilirsiniz ama sonra alışıyosunuz Smile

9Tanışma Merasimi YENİ Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Perş. Ağus. 19, 2010 1:08 pm

otherhalf

otherhalf
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

pekı ders saatlerı nsl i.ö yanı kacda ders baslayıp kacda bıtıyor

10Tanışma Merasimi YENİ Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Perş. Ağus. 19, 2010 3:06 pm

seeeraaap

seeeraaap
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

merak etme uğur o kadar zor deil:)

11Tanışma Merasimi YENİ Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Cuma Ağus. 20, 2010 2:04 pm

Tuncer

Bilgili Maliyeci
Bilgili Maliyeci

otherhalf demiş ki:pekı ders saatlerı nsl i.ö yanı kacda ders baslayıp kacda bıtıyor

Dersler geçen dönem genelde akşam 5 de baslayıp 11 e kadar oluyordu bu dönemde aynı olur büyük ihtimalle...merak etmeyin bi süre sonra alısıyorsunuz baykuş gibi oluyor insan... Razz Cool

12Tanışma Merasimi YENİ Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Cuma Ağus. 20, 2010 8:58 pm

seeeraaap

seeeraaap
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

aynen katılıyorum tuncer e bizim dersler azaldı dmi aynı deil:S

13Tanışma Merasimi YENİ Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Cuma Ağus. 20, 2010 9:43 pm

Tuncer

Bilgili Maliyeci
Bilgili Maliyeci

seeeraaap demiş ki:aynen katılıyorum tuncer e bizim dersler azaldı dmi aynı deil:S
dersler azaldı da 4 kredilik bi dersimiz var geri kalanı 3 kredi.... pale yani 1. sınıf gibi olmayacak.. Cool

14Tanışma Merasimi YENİ Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Paz Ağus. 22, 2010 10:10 pm

handem

handem
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

hiç bişey 1.sınıf gibi olmayacak ki tuncer Smile Smile

15Tanışma Merasimi YENİ Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Paz Ağus. 22, 2010 10:30 pm

Burak

Burak
Admin
Admin

handem demiş ki:hiç bişey 1.sınıf gibi olmayacak ki tuncer Smile Smile

burak bunu beğendi Very Happy

16Tanışma Merasimi YENİ Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Ptsi Ağus. 23, 2010 12:54 am

Tuncer

Bilgili Maliyeci
Bilgili Maliyeci

hiç birsey derken neyi kassettin acaba.. ?

17Tanışma Merasimi YENİ Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Ptsi Ağus. 23, 2010 12:57 am

Tuncer

Bilgili Maliyeci
Bilgili Maliyeci

Burak demiş ki:

burak bunu beğendi Very Happy

facebooka cevirme burayı hemen... Mad

18Tanışma Merasimi YENİ Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Ptsi Ağus. 23, 2010 1:49 am

Burak

Burak
Admin
Admin

Smile) Bir kişiye yada gruba saldırıdan şikayet ederim seni he

19Tanışma Merasimi YENİ Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Ptsi Ağus. 23, 2010 6:32 pm

fatih

fatih
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

ben dünyanın ortasinsan maliye 2. oretim herkese hyırli olsun bakalim simdiden
FATİH ACAR

20Tanışma Merasimi YENİ Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Ptsi Ağus. 23, 2010 6:38 pm

fatih

fatih
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

yha cömez falan olmuo ama yha Sad(

21Tanışma Merasimi YENİ Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Ptsi Ağus. 23, 2010 11:14 pm

Tuncer

Bilgili Maliyeci
Bilgili Maliyeci

fatih demiş ki:yha cömez falan olmuo ama yha Sad(

Öncelikle hosgeldin Fatih hayırlı olsun... çömezlikte 1.sınıfın cilvesi artık napacaksın... Wink Cool

22Tanışma Merasimi YENİ Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Salı Ağus. 24, 2010 1:03 pm

fatih

fatih
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

saol hos bulduk admin yha ben bu cilvei almassam ne olur bn ismiom Sad

23Tanışma Merasimi YENİ Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Salı Ağus. 24, 2010 1:43 pm

Tuncer

Bilgili Maliyeci
Bilgili Maliyeci

fatih demiş ki:saol hos bulduk admin yha ben bu cilvei almassam ne olur bn ismiom Sad

Smile liseye ilk başladıgımız zmnda öyle şimdi de öyle çömlük mesele... Razz ama sende duymazlıktan gel... Cool

24Tanışma Merasimi YENİ Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Salı Ağus. 24, 2010 2:19 pm

ilknur

ilknur
Gezgin Maliyeci
Gezgin Maliyeci

bunu yaşadık yaşıcaksnız=) çömlükte guzel ya merak etmeyın

25Tanışma Merasimi YENİ Empty Geri: Tanışma Merasimi YENİ Salı Ağus. 24, 2010 3:37 pm

fatih

fatih
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

ARKADAS LİSE SON SNIFTA DAHİ OGR VE SINIFTA KALANLAR TARAFFINDAN COMES OLARAK ADLAN DİRİLDİK

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki