Dumlupınar Üniversitesi - Maliye
kayıt için hangi evraklar lazım öğrene bilirmiyim ?? N1643611Dumlupınar Üniversitesi - Maliye Sitemize Hoşgeldiniz.
Sitemize Kayıt Olup Forumlara Katılabilirsiniz...

Join the forum, it's quick and easy

kayıt için hangi evraklar lazım öğrene bilirmiyim ?? N1643611Dumlupınar Üniversitesi - Maliye Sitemize Hoşgeldiniz.
Sitemize Kayıt Olup Forumlara Katılabilirsiniz...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dumlupınar Üniversitesi - Maliye Bölümü

Dumlupınar Üniversitesi Maliye Bölümü Öğrencileri Sitesi
www.dpumaliye.tk

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

kayıt için hangi evraklar lazım öğrene bilirmiyim ??

+3
hakkı48
Burak
harun_akgün
7 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

harun_akgün

harun_akgün
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

lütfen yardımcı olun maliye bölümünü kazandım hangi evraklar lazım neler lazım yardımcıolurmusunuz...

Burak

Burak
Admin
Admin

kayıt için kayıtlı evraklar acıklandığında anında sitemizde olacak harun.1-2 güne açıklanır sanırım

https://dpumaliye.yetkin-forum.com

harun_akgün

harun_akgün
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

tamam admin çok tesekkür ederim...

hakkı48

hakkı48
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

MALİYE BÖLÜMÜNÜ KAZANDIM GEREKEN EVRAKLARA NERDEN BAKABİLİYORUZ YARDIMCI OLABİLİRMİSİN

Tuncer

Bilgili Maliyeci
Bilgili Maliyeci

Daha şu an yaz okulu bitmediği için daha açıklanmadı ama açıklanınca sizlere sunarız...

handem

handem
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

1-) Üniversitemize Yerleştirildiğini gösterir internet çıktısı
2-) Mezuniyet Belgesi,
Mezun olduğunuz liseden aldığınız Diplomanın “ASLI” ya da yeni tarihli “Mezuniyet Belgesinin ASLI”. Başarı belgesi mezuniyet belgesi yerine kullanılamaz. Aday 0,8 katsayısından veya ek puandan yararlanarak ya da sınavsız geçiş ile yerleştirilmiş ancak, alan/kol/bölümü diplomasında veya mezuniyet belgesinde belirtilmemişse; hangi okul ve alandan mezun olduğunu gösterir resmi belge (METEM Programlarından mezun olanların diplomalarında okul adı olarak diplomayı düzenleyen merkezin adı yazılmaktadır.)
3-) T.c. Kimlik numarasının bulunduğu Nüfus Cüzdan fotokopisi.
Nüfus cüzdanının aslı ve çift yüzlü okunaklı fotokopisi, (Birim Sekreterleri Nüfus Cüzdanının aslı ile fotokopisini karşılaştırarak, fotokopisini tasdik edecekler ve aslını öğrenciye iade edeceklerdir.)
4-) İkametgah ile ilgili değişmez adresi ve öğrenim gördüğü yerdeki adres beyanı, telefonları.
5-) Askerlik Belgesi;
Askerlik çağına gelmiş veya daha yukarı yaştaki erkek adaylar için, “1987 ve önceki yıllarda doğmuş erkek adaylar için askerlik şubesinden alınacak bir fakülte veya yüksekokula kaydolmasında askerlikçe bir sakınca olmadığı” na dair Askerlik Durum Belgesi (1988-1989-1990 ve daha sonraki yıllarda doğmuş erkek adaylardan bu belge istenmeyecektir.)”
6-) Tıp Fakültesi ve Sağlık Yüksekokulu Öğrencileri için SAĞLIK RAPORU, (Tam Teşekküllü Resmi Devlet Hastaneleri veya Üniversite Hastanelerinden alınacak Heyet Raporu)
7-) 12 adet 4.5 cm X 6 cm boyutunda fotoğraf, (Fotoğraflar son altı ay içinde, önden, başı açık, adayı kolaylıkla tanıtabilecek şekilde çekilmiş olmalıdır.)
8-) I. Öğretim için Katkı Payı, II. Öğretim için Öğrenim Ücreti ve Öğrenim Paketi Dekontu
a) Katkı Payı veya Öğrenim Ücreti dekontu: Yükseköğretim katkı payı veya öğrenim ücreti ödeme miktarları Fakülte, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulu’nun bölüm ve programlarına göre değişmekte olup, http://sis.dpu.edu.tr/ogrenci/index.htm belirtilen internet adresi üzerinden öğrenilecektir.
b) Öğrenim Paketi Dekontu: 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 48. maddesine istinaden, dersleri okutacak öğretim elemanlarının önerdikleri 2009-2010 Eğitim-Öğretim yılı Güz döneminde okutulacak derslerde takip edilmek üzere hazırlanmış gerekli ders kitapları ücretinin dekontu (Öğretim yılının başında, öğrencilerimizin ders kitaplarını temin etmede yaşadıkları büyük zorluklar nedeniyle tüm birimlerimizin öğrenci temsilcilerinin ve öğrenci Konseyi Başkanlığının talepleri üzerine bu hizmet özellikle fakültelerimizin birinci (1.) sınıflarına ve Meslek Yüksekokullarımızın birinci (1.) ve ikinci (2.)sınıflarına sunulmaktadır. Ders kitapları ücreti tutarı Fakülte, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulu’nun bölüm ve programlarına göre değişmektedir.)
c) Öğrenci Konseyi Başkanlığının talebi doğrultusunda il merkezi ve ilçelerdeki öğrencilerimize sunulan deprem, trafik ve her türlü kazalara karşı grup ferdi sigortası bedeli dekontu (Bu uygulama tamamen öğrencilerimizin lehine ve isteklerine bağlı bir hizmet olup, sigorta kapsamı tüm dünyada geçerlidir.)
NOT: “Öğretim için katkı payı, Öğrenim Ücreti ve Öğrenim paketi miktarlarını http://sis.dpu.edu.tr/ogrenci/index.htm adresinden öğrenebilirsiniz. Daha sonra bu miktarları bulunduğunuz il ve ilçelerdeki T.C. Ziraat Bankası Şubesine T.C. Kimlik numaranızla yatırabilirsiniz. (T.C. kimlik numaranızın başına “0” (sıfır) ekleyiniz.)
9-) Dikey Geçiş ile kayıt hakkı kazanan öğrenciler, yukarıda belirtilen evraklar ile birlikte mezun oldukları MYO’ndan Önlisans diploması, transkript ve ders içeriklerini de getireceklerdir

harun_akgün

harun_akgün
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

bunlar geçen sene istenilen evraklar mı yoksa üniversite açıkladımı bu sene ki evrakları.....

handem

handem
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

bu sene açıklananlar

Tuncer

Bilgili Maliyeci
Bilgili Maliyeci

harun_akgün demiş ki:bunlar geçen sene istenilen evraklar mı yoksa üniversite açıkladımı bu sene ki evrakları.....
evt bu sene istenilenler bunlar harun...

fatih

fatih
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

kayıt için gerekli ewrakları bazi üni. gonderiyo acaba bizde maliye bol. ile konussak bizede goonderirmi.yhada bole bi hizmet i war mı dpü'nün

ilknur

ilknur
Gezgin Maliyeci
Gezgin Maliyeci

geçen sene böle bişey olmadı gondermıyolar yani özellıkle

fatih

fatih
Çömez Maliyeci
Çömez Maliyeci

OFFF KİM URASACAK BİDE ONLARLA SİMDİ PÜFFFFFFFFFFF : scratch

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]