Dumlupınar Üniversitesi - Maliye
Referanduma Maliyeci Ne Diyor? N1643611Dumlupınar Üniversitesi - Maliye Sitemize Hoşgeldiniz.
Sitemize Kayıt Olup Forumlara Katılabilirsiniz...

Join the forum, it's quick and easy

Referanduma Maliyeci Ne Diyor? N1643611Dumlupınar Üniversitesi - Maliye Sitemize Hoşgeldiniz.
Sitemize Kayıt Olup Forumlara Katılabilirsiniz...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dumlupınar Üniversitesi - Maliye Bölümü

Dumlupınar Üniversitesi Maliye Bölümü Öğrencileri Sitesi
www.dpumaliye.tk

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Referanduma Maliyeci Ne Diyor?

2 posters

Referanduma Maliyeci Ne Diyor?

EVET

HAYIR

Boş oy vereceğim

Oy vermeyeceğim

Kararsızım

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Referanduma Maliyeci Ne Diyor? Empty Referanduma Maliyeci Ne Diyor? C.tesi Ağus. 07, 2010 7:29 pm

Burak

Burak
Admin
Admin

Anayasanın bazı maddelerinde öngörülen değişiklik için 12 Eylül 2010 tarihinde yapılacak referandumda ne yönde oy kullanacaksınız?
Anketimiz Üstte.

https://dpumaliye.yetkin-forum.com

2Referanduma Maliyeci Ne Diyor? Empty Geri: Referanduma Maliyeci Ne Diyor? C.tesi Ağus. 21, 2010 4:16 pm

Tuncer

Bilgili Maliyeci
Bilgili Maliyeci

Öncelikle güzel bir şekilde kapsamlı araştırmak lazım ki bizler yani gençler için geleceğimiz için bu çok önemli... internette çeşitli şeyler var tabi ama çok azı objektif bence herkes kendi görüşüne göre gidiyor birşeyler sunuyor o gün geldiğinde sadece kendi kafamıza yatanı seçmeliyiz..o kesime yada bu kesme gıcıklıgımızdan değil ve ya baskalarının yönlendirmesiyle değil sadece kendi özgür irademizle düşünmeli öyle karar vermeliyiz... bu işin bencesi... Cool

3Referanduma Maliyeci Ne Diyor? Empty Geri: Referanduma Maliyeci Ne Diyor? Paz Ağus. 22, 2010 9:35 pm

Burak

Burak
Admin
Admin

Tuncer demiş ki:Öncelikle güzel bir şekilde kapsamlı araştırmak lazım ki bizler yani gençler için geleceğimiz için bu çok önemli... internette çeşitli şeyler var tabi ama çok azı objektif bence herkes kendi görüşüne göre gidiyor birşeyler sunuyor o gün geldiğinde sadece kendi kafamıza yatanı seçmeliyiz..o kesime yada bu kesme gıcıklıgımızdan değil ve ya baskalarının yönlendirmesiyle değil sadece kendi özgür irademizle düşünmeli öyle karar vermeliyiz... bu işin bencesi... Cool

ne kadar bana laf vurmaya calışsanda benceside bu dostum Very Happy Very Happy

https://dpumaliye.yetkin-forum.com

4Referanduma Maliyeci Ne Diyor? Empty Geri: Referanduma Maliyeci Ne Diyor? Ptsi Ağus. 23, 2010 12:45 am

Tuncer

Bilgili Maliyeci
Bilgili Maliyeci

Burak demiş ki:
Tuncer demiş ki:Öncelikle güzel bir şekilde kapsamlı araştırmak lazım ki bizler yani gençler için geleceğimiz için bu çok önemli... internette çeşitli şeyler var tabi ama çok azı objektif bence herkes kendi görüşüne göre gidiyor birşeyler sunuyor o gün geldiğinde sadece kendi kafamıza yatanı seçmeliyiz..o kesime yada bu kesme gıcıklıgımızdan değil ve ya baskalarının yönlendirmesiyle değil sadece kendi özgür irademizle düşünmeli öyle karar vermeliyiz... bu işin bencesi... Cool

ne kadar bana laf vurmaya calışsanda benceside bu dostum Very Happy Very Happy

yanlış anlamışsın beni burak kimseye laf vurmak gibi bi niyetle yazmadım bu işin genel olarak düşüncem bencesi yani ''biz gençlerin böle düşünmesi lazım'' ana fikir bu... Cool

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]