Dumlupınar Üniversitesi - Maliye
DPÜ'de Kepler Havaya N1643611Dumlupınar Üniversitesi - Maliye Sitemize Hoşgeldiniz.
Sitemize Kayıt Olup Forumlara Katılabilirsiniz...

Join the forum, it's quick and easy

DPÜ'de Kepler Havaya N1643611Dumlupınar Üniversitesi - Maliye Sitemize Hoşgeldiniz.
Sitemize Kayıt Olup Forumlara Katılabilirsiniz...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dumlupınar Üniversitesi - Maliye Bölümü

Dumlupınar Üniversitesi Maliye Bölümü Öğrencileri Sitesi
www.dpumaliye.tk

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

DPÜ'de Kepler Havaya

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1DPÜ'de Kepler Havaya Empty DPÜ'de Kepler Havaya Ptsi Eyl. 13, 2010 11:17 pm

Burak

Burak
Admin
Admin

DPÜ'de Kepler Havaya 281dpu_12

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi'nden (DPÜ) mezun olan öğrenciler için merkez kampusunda düzenlenen törende büyük coşku yaşandı. Kepler havaya fırlatıldı.

Dumlupınar Üniversitesi'nin enstitü, fakülte, meslek yüksekokullarından mezun olan öğrenciler için düzenlenen törenle 7 bin 366 öğrenci başarıyla eğitimlerini tamamlayarak mezuniyet belgelerini aldı.

DPÜ 2009-2010 eğitim-öğretim yılı mezuniyet töreninde binlerce öğrenci ailesi tribünleri doldurdu. Törene MHP Kütahya Milletvekili Alim Işık, Vali yardımcısı Mustafa İngeç, Belediye Başkan Yardımcısı Halil Toklu, İl Özel İdare Genel Sekreteri Salih Akkaya, Müftü Mustafa Üskülüplü, bazı daire amirleri ile üniversite öğretim üyeleri de katıldı.

Törende konuşan DPÜ. Rektörü Prof. Dr. Güner Önce, mezunlarıyla gurur duyduklarını söyleyere, "Üniversitemiz kurulduğu 1992 yılından sonra toplam 69 bin 111 öğrenci mezun etti. Ülkemize kazandırdığımız bu mezunlarımızla gurur duyuyoruz. Her geçen yıl üniversitemizin gelişmesine ve yeni proğramlar açmasına paralel olarak daha çok öğrenci alarak onlara en iyi eğitim ve öğretimi vermek ve ülkemize kazandırmak bizim en önemli hedeflerimizden biri olmuştur. Kuruluşumuzun 18. yılında yaklaşık 37 bin öğrenciye, 810 akademik ve 631 idari personeliyle hizmet ve nitelikli eğitim-öğretim veren üniversitemiz kısa zamanda her bakımdan geldiği düzeyden gurur ve mutluluk duymaktadır.Bugün üniversitemiz 7 fakülte, 3 yüksekokul, 3 enstitü ve 10 meslek yüksek okuluyla eğitim-öğretim vermektedir. Üniversitemiz öğrenci sayısı itibariyle ülkemizin 6. büyük üniversitesi olmuştur" dedi.

Dereceye giren öğrencilere ödül ve diplomaları, protokol mensupları tarafından takdim edildi. Öğrenciler, keplerini fırlatarak mezuniyetlerini kutlarken, bazı öğrenci velileri duygulanarak gözyaşlarına hakim olamadı.
Tören, mezuniyet pilavının ikram edilmesiyle sona erdi.

Alıntıdır:haberhurriyeti.com 12.06.2010
DPÜ'de Kepler Havaya 0dumlupinarmezuniyet

https://dpumaliye.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]